Ürün Detay Sayfası

Broşür

ONLiNE FiYAT AL

  • brosur 5

    brosur 5

  • brosur 3

    brosur 3

  • brosur 2

    brosur 2

El ilanı (Broşür) Hakkında:
El ilanı her ne kadar broşür olarak bilinse de aslında el ilanı olarak kullanılması gerekir. Çünkü broşürün matbaa terim karşılığı çok sayfalı el ilanı olarak kabul edilir. El ilanı ayrıca “insert” ve “flyer” olarak da bilinir ve kullanılır.
 
El İlanı & Broşür Baskı:
El ilanı & Broşür baskı boyutlarında en çok tercih edilen A5 el ilanıdır. Fakat bunun dışında A4, A3, A6 ve 10x21 el ilanı/broşür boyutları da kullanılır. El ilanı & broşür baskı her firma için farklı özelliklerde; boyut ve adet olarak belirlenir. Kendimatbaam olarak sizlere bu el ilanı/broşür boyutlarını daha net görmeniz açısından ebat tablosu oluşturmuş bulunmaktayız. Böylece bilmediğiniz bir boyut üzerinde bilgiye sahip olabilirsiniz. El ilanı & broşür bastırmadan önce dikkat etmeniz gereken diğer bir etken ise tek veya çift taraf olarak bir tecihte bulunmanızdır. Elinizdeki tasarımı bu hususu göz önüne alarak oluşturun.
 
El İlanı & Broşür Nasıl Hazırlanır?
Etkili bir el ilanı & broşür hazırlama için alttaki somut maddeleri uygulayabilirsiniz. Ayrıca kendimatbaam.com’un sizlere sunduğu hazır el ilanı & broşür tasarımlarını da kullanabilir ve hızlı bir şekilde broşürünüzü bastırabilirsiniz.
Uygun boyutu seçip, enerjik renk tonları ve ilgi çekici yazı karakterleri kullanarak akılda kalıcı olabilirsiniz,
Yazdığınız etkili başlık ile ilanı alan kişinin alır almaz atmak yerine, devamını okuma gereksinimi duymasını sağlayabilirsiniz.
Düz, sıkıcı, pasif ifadeler kullanmak yerine, okuyanın ihtiyacını karşılayabilecek aktif bir dil seçerek fark yaratabilirsiniz,
Verdiğiniz hizmetlerin en az beş tanesini el ilanına ekleyerek potansiyel müşterinizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz,
Ulaşmak istediğiniz kitleyi iyi tanıyıp, mesaj tonunuzu ona göre ayarlarsanız müşterinin size gelme süresini en aza indirebilirsiniz.
Birçok kişinin aşina olduğu bu pazarlama yöntemi sayesinde, müşteri ve işletmeniz arasındaki mesafenizi en aza indirmek için ilk adımı hemen atın.
 
El İlanı & Broşür Örnekleri:
El ilanı, broşür örnekleri için olarak sizlere hazır tasarımlar sunuyoruz. Hazır broşür tasarımlarımızı kendinize göre düzenleyebilirsiniz. İsterseniz baştan sona kendinizin tasarlayabileceği bir broşür oluşturabilirsiniz. Kendin Tasarla online editör uygulamamızla bunun da imkanı vardır. Hazır broşür tasarımlarımız için el ilanı sayfamızdan hazır tasarım örnekleri butonuna tıklayabilirsiniz. Sonuç olarak ister kendi broşürünü kendin tasarla, isterseniz hazır el ilanı/broşür tasarımlarımızdan birini seçip hazırlayın ve bastırın.
 
El ilanı & Broşür Ne İşe yarar:
Dijital ve ofset el ilanları (broşürler) hangi faaliyet alanı olursa olsun etkili bir tanıtım yapmanın en kolay yollarından bir tanesidir. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenize tanıtmak için el ilanları/broşürler en önemli reklam araçlarının başında geliyor. El ilanları, elden ele yayılma potansiyeline sahip olmaları nedeniyle elinizden çıktığı anda sesinizi geniş kitlelere duyurmanızı sağlayan etkili bir yol.
 
Neden Akinci Ofset Matbaa?
Online matbaacılık hizmeti olan kendimatbaam.com sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor. El ilanı & Broşür ihtiyaçlarınız için online matbaa sistemimize girerek ürününüzü seçip dosyanızı yükleyin ve el ilanlarınızın (broşürlerinizin) üzerinde yer almasını istediğiniz bilgileri yazarak siparişinizi tamamlayın. Biz de avantajlı fiyatlar ve kaliteli baskı çözümleriyle hazırlamış olduğumuz el ilanlarınızı en kısa zamanda kargoya verelim.
 
El ilanlarında & Broşürlerde amaç:
Potansiyel müşterileri yeni ürünlerden ya da indirim kampanyalarından haberdar etmek olduğu kadar marka hakkında hiçbir fikri olmayan insanları da ürünlere çekebilmektir. Bunun için de el ilanı (broşür) hazırlama konusunda dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Dijital ve ofset el ilanı (broşür) örnekleri incelendiği zaman görülür ki en doğru el ilanları (broşürler), görselliğe ilk bakışta dikkat çekecek kadar önem vermelidir. İlgi çekici ya da marka ile özdeşleşmiş renkler ve şekiller burada önem taşır.
 
El ilanı & Broşür Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Tanıtılan ürünlerin ya da kampanyaların net bir dille anlatılmış olmasıdır. Müşteri, el ilanına (broşüre) baktığı an ürüne odaklanabilmeli, uzun cümlelerin ya da gereksiz ayrıntıların arasında dikkatinin dağılması önlenmelidir.
 
El ilanı & broşür dağıtımındaki amaç:
Müşterinin ilgisini mağazaya ve ürüne çekmek ise bütün yoğunluk buna verilmelidir. Yani mağazanın kapısından içeri girmeye teşvik edici olmalıdır.
 
El İlanını (Broşürü) Kimler Kullanır?
Rekabet ortamının yoğun olduğu sektörlerde el ilanları önemli yer tutar. Gıda, tekstil, kozmetik, yardımcı eğitim gibi rekabetin yoğun olduğu alanlarda hem yeni sezon ürünleri hem de dönemsel indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek için kullanılabilen el ilanları(Broşürler), aynı zamanda marka-isim bilinirliğini arttırmak ve sürekli akılda kalmak için de kullanılır. Burada amaç rakip firmaların önüne geçmek ve pazar payından daha büyük bir dilimi kapmaktır.
 
Görsel olarak çekici, içerik olarak sade ama doyurucu olarak hazırlanan dijital ve ofset el ilanları, daha geniş bir kitleye hitap etmek için yüksek sayılarda basılmalıdır. Bu, sokaklarda ya da stantlarda dağıtılan el ilanlarının kısa sürede –bazen sadece bir günde- binlerce potansiyel müşteriye ulaşabilmesi için gereklidir.
 
Neden El İlanı (Broşür) ?
Siz de mağazanızın açılışı için, yeni ürünlerinizi tanıtmak ve kampanyalarınız hakkında bilgi vermek ya da marka bilinirliğini arttırmak için el ilanı hazırlama ihtiyacı hissediyorsanız tam aradığınız yerdesiniz
El ilanı (Broşür) Hakkında:
El ilanı her ne kadar broşür olarak bilinse de aslında el ilanı olarak kullanılması gerekir. Çünkü broşürün matbaa terim karşılığı çok sayfalı el ilanı olarak kabul edilir. El ilanı ayrıca “insert” ve “flyer” olarak da bilinir ve kullanılır.
 
El ilanı (Broşür) Hakkında:
El ilanı her ne kadar broşür olarak bilinse de aslında el ilanı olarak kullanılması gerekir. Çünkü broşürün matbaa terim karşılığı çok sayfalı el ilanı olarak kabul edilir. El ilanı ayrıca “insert” ve “flyer” olarak da bilinir ve kullanılır.