ANA SAYFA

Akinci_Matbaa

İstikrarlı üretim, zamanında teslimat,

pratik çözümler...

 

Matbaamız Konya'da tüm reklam, tanıtım. basım ihtiyaçlarınızın çözümü için hizmet vermektedir. Matbaacılıkta kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam ederek geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en kısa sürede hızlı ekonomik ve akılcı çözümler sunmaktayız. Çalışmalarımızda değer katmak, fark yaratmak ve çözüm ortağı olarak uzun süreli birlikte çalışmalar ortaya koyabilmek hedefindeyiz. Ambalaj ve matbaa sektöründe müşteri talep ve ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler müşterilerimiz için değerli çalışmalar ortaya koymayı amaçlamaktayız. 

NEDEN BİZ?......

Zamanında Teslimat

Akıncı Ofset matbaa uzman kadrosu, hızlı, teknolojik makine parkuru ve üretim planlama sistemiyle işlerinizi zamanında sorunsuz bir biçimde sizlere teslim eder.

Profesyonel Personel

Matbaa, tasarım, promosyon, ambalaj vb tüm reklam tanıtım çalışmalarınız için bünyemizde alanında uzman profesyonel personelimiz sizlere hizmet sunmaktadır. 

% 100 Memnuniyet

Tüm reklam, tasarım ve matbaa işleriniz için yüksek müşteri memnuniyeti firmamızın birinci koşuludur. Akıncı Ofset matbaa firma, kurum ve şahısların çözüm ortağıdır.

Kaliteli Baskı

Akıncı Ofset matbaa bünyesinde üretimlerini offset baskı tekniğiyle gerçekleştirir. Matbaa işlerinizde yüksek kaliteli sorunsuz baskı garantisini sunar

Katalog
Broşür
El İlanı
Afiş-Poster
Karton Kutu
Föy
Çanta
Fatura
Sevk İrsaliyesi
Kartvizit
Tahsilat - Tediye Makbuzu
Dosya
Klasör
Antetli Kağıt
Zarf
Davetiye

:: REKLAM ÇÖZÜMLERİMİZ ::